noworocza_bestia

Zbierz odwagę (i swoje sztabki), ponieważ przybyła Noworoczna Bestia! Przez następne 24 godziny będziesz mógł przemienić strach przed Noworoczną Bestią w skarby Festiwalu Nowego Rozkwitu. Walka z Bestią nie jest jednak łatwym wyzwaniem. Przygotowania do walki proponujemy rozpocząć od zebrania grupy znajomych i rozegrania rozgrywki treningowej (Year Beast Practice). Poznamy w ten sposób nowo dostępne bronie i wypracujemy odpowiednią strategię. Kiedy uznacie, że jesteście gotowi wybierzcie „Fight the Beast”. Rozpocznie się wtedy prawdziwa walka, w której za nabyte sztabki uzbroicie wybranego przez was bohatera.

Odpowiednikiem jednej sztabki jest 40 Złota w grze, które wydać można na uzbrojenie, fajerwerki oraz buyback swojego bohatera. Kiedy już się uzbroicie, rozpocznijcie walkę i zadajcie Bestii jak najwięcej obrażeń.
Im więcej zadanych obrażeń tym wyższa wasza ranga i więcej Jadeitowych Żetonów.

Po odejściu Bestii, 10% grup, które zadały jej najwięcej obrażeń otrzymają ekskluzywnego kuriera Redhoof. Najlepsi gracze, którzy znaleźli się w top 1% otrzymają upragnionego kuriera Jadehoof!

 

Tłumaczenie ze źródła: dota2.com.

Jak przebiegła wasza walka? Zapraszamy do dyskusji na forum.

PODZIEL SIĘ