Polish Dota 2 League Season 4 – Relacja

  • Organizator: Polish Dota 2 League
Finały - Faza grupowa
Grupa A
#
Drużyna
M
W
D
L
P
1

Ja Sam
3
3
0
0
9
2

5 Twarzy Grabarzy
3
2
0
1
6
3

Throw Inc.
3
1
0
2
3
4

Black Horse
3
0
0
3
0
Grupa B
#
Drużyna
M
W
D
L
P
1

Maćki
3
3
0
0
9
2

Random Pick * Random Lanes * Random Roles
3
2
0
1
6
3

Fractured But Whole
3
1
0
2
3
4

Statek.Oldboys
3
0
0
3
0


Drabinka o dziką kartę zostanie rozegrana w dniach 23-30.03.
Wszystkie mecze rozgrywane są systemem Bo3, zwycięzca awansuje do fazy finałowej.

Faza grupowa zostanie rozegrana w dniach 13.02 – 20.03.
Wszystkie mecze fazy kwalifikacyjnej rozgrywane są systemem Series of 2, najlepsza drużyna z każdej grupy awansuje do fazy finałowej.
Spośród drużyn, które zajęły drugie miejsce w grupie, wyłoniona zostanie dzika karta. Ta drużyna również awansuje to fazy finałowej.

Faza grupowa
Grupa A
#
Drużyna
W
L
1

Ja Sam
6
0
2

Black Horse
4
2
3

Rzemieślnicy Doty
2
4
4

Naładuj Moją Pałkę
0
6
Grupa B
#
Drużyna
W
L
1

Maćki
6
0
2

VapeNatioN Reborn
4
2
3

Onion Boys
1
5
4

EZ CLOWNS
1
5
Grupa C
#
Drużyna
W
L
1

Statek.Oldboys
5
1
2

5 Twarzy Grabarzy II
4
2
3

Curious Cheaters
2
4
4

Bongo!
1
5
Grupa D
#
Drużyna
W
L
1

5 Twarzy Grabarzy
5
1
2

Team Singularity
5
1
3

Loża Szyderców
2
4
4

Angry Stonogi
0
6
Grupa E
#
Drużyna
W
L
1

Random Pick * Random Lanes * Random Roles
5
1
2

Chestnut’s
5
1
3
In Nymph We Trust
1
5
4

Giff Me Mana
1
5
Grupa F
#
Drużyna
W
L
1

Throw Inc.
6
0
2

CyganskaBielawa
4
2
3

Goon Squad
2
4
4

Egowars
0
6
Grupa G
#
Drużyna
W
L
1

Fractured But Whole
6
0
2

BabyRage Squad
3
3
3
SHHH!
2
4
4

Siekierezada
1
5


Faza kwalifikacyjna zostanie rozegrana w dniach 12.01 – 01.02.
Wszystkie mecze fazy kwalifikacyjnej rozgrywane są systemem Best of 3, najlepsza drużyna z każdej grupy awansuje do fazy grupowej.
Spośród drużyn, które zajęły drugie miejsce w grupie, wyłonione zostaną za pomocą głosowania trzy dzikie karty, które również awansują do fazy grupowej.

Faza kwalifikacyjna
Grupa 1
#
Drużyna
M
W
D
L
P
1

Loża Szyderców
3
3
0
0
9
2

Rzemieślnicy Doty
3
2
0
1
6
3

Witamy Gay'a Po Przerwie
3
1
0
2
3
4

Two Tangos!
3
0
0
3
0
Grupa 2
#
Drużyna
M
W
D
L
P
1

5 Twarzy Grabarzy II
3
3
0
0
9
2

Doom Ma Aceka
3
2
0
1
6
3

Not a Chance
3
1
0
2
3
4

Tears in Rain
3
0
0
3
0
Grupa 3
#
Drużyna
M
W
D
L
P
1
SHHH!
3
3
0
0
9
2

Dotaholics
3
2
0
1
6
3

Stary człowiek i może
3
1
0
2
3
4

300 Perfekcja™ v2.0
3
0
0
3
0
Grupa 4
#
Drużyna
M
W
D
L
P
1
In Nymph We Trust
3
3
0
0
9
2

A S S A S S I N S
3
2
0
1
6
3

Bagiety Reborn
3
1
0
2
3
4

Bloody Butchers
3
0
0
3
0
Grupa 5
#
Drużyna
M
W
D
L
P
1

Ja Sam
3
3
0
0
9
2

4Mannered+edek
3
2
0
1
6
3

Good Boys
3
1
0
2
3
4

Polski Pablo Escobar
3
0
0
3
0
Grupa 6
#
Drużyna
M
W
D
L
P
1

Onion Boys
3
3
0
0
9
2

Team Cheetahy
3
2
0
1
6
3

Knuciorsy Szczekausy
3
1
0
2
3
4

Hałabała Adventures
3
0
0
3
0
Grupa 7
#
Drużyna
M
W
D
L
P
1

Curious Cheaters
3
3
0
0
9
2

Wierza za wieżą
3
2
0
1
6
3

Primo Victoria
3
1
0
2
3
4

DotaTeamGG
3
0
0
3
0
Grupa 8
#
Drużyna
M
W
D
L
P
1

Goon Squadron
3
3
0
0
9
2

No Meepo
3
2
0
1
6
3

Deska za Deską
3
1
0
2
3
4

Tebaatusasula
3
0
0
3
0
Grupa 9
#
Drużyna
M
W
D
L
P
1

CyganskaBielawa
3
3
0
0
9
2

Chestnut’s
3
2
0
1
6
3

Sklep Mięsny
3
1
0
2
3
4

Team Napalm
3
0
0
3
0
Grupa 10
#
Drużyna
M
W
D
L
P
1

EZ CLOWNS
3
3
0
0
9
2

Paradoks
3
2
0
1
6
3
Dota2.pl Team
3
1
0
2
3
4

Ubuntownicy
3
0
0
3
0
Grupa 11
#
Drużyna
M
W
D
L
P
1

Angry Stonogi
3
2
0
1
6
2

Siekierezada
3
2
0
1
6
3

Ekipa Mocnego Pier%$&#!3cia 2.0
3
1
0
2
3
4

Goon Squad
3
1
0
2
3


ZOSTAW ODPOWIEDŹ